Kurumsal

Hakkımızda

Ege Başar Ltd. Şti. 2007 yılında Denizli'de ticari hayatına başlamıştır. 1 yılı aşan araştırma ve geliştirme sürecinin ardından firmamız, 2008 yılında içecek sektöründe BUZZİNİ tescilli markası ile yerini almıştır.
BUZZİNİ markası kısa sürede gerek ürün gerek sarf malzeme desteği ile ( bardak + pipet + görsel reklam ) aranan ve tercih edilen marka olmuştur. Buzzini firması kuruluşundan bu yana Türkiyede tüm vilayetlere ürününü kargo firmaları ile göndermek suretiyle merkezden son kullanıcıya aracısız ulaşım zincirini sağlıyarak direk hizmet vermektedir.Tüm karlama makinalarına beğenilen ürününü tedarik eden Buzzini markamız sıcak günlerin vazgeçilmez tercihi olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

BUZZİNİ lezzetini, gelişmekte olan bayii ve son satış noktaları ile hep birlikte sağlam adımlarla ilerleyerek tüm Türkiye'nin vazgeçilmez tadı haline getirmektir.

Vizyonumuz

Nihai tüketiciye ulaşmada tedarik zincirinde en etkin ve en verimli çözümlere ulaşılmasını sağlayarak, bayii ve son satış noktalarından üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.

Tek Tuşla Ara