Kurumsal

Hakkımızda

Buzzini markası 2007 yılında Denizli'de ticari hayatına başlamıştır. 1 yılı aşan araştırma ve geliştirme sürecinin ardından markamız 2008 yılında içecek sektöründe BUZZİNİ tescilli markası ile yerini almıştır.
BUZZİNİ markası kısa sürede gerek ürün gerek sarf malzeme desteği ile ( bardak + pipet + görsel reklam ) aranan ve tercih edilen marka olmuştur. Buzzini firması kuruluşundan bu yana Türkiyede tüm vilayetlere ürününü kargo firmaları ile göndermek suretiyle merkezden son kullanıcıya aracısız ulaşım zincirini sağlıyarak direk hizmet vermektedir. Tüm karlama makinalarına beğenilen ürününü tedarik eden Buzzini markamız sıcak günlerin vazgeçilmez tercihi olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

BUZZİNİ lezzetini, merkezden son kullanıcıya aracısız olarak tedarik zincirini kurmak , hep birlikte sağlam adımlarla ilerleyerek tüm Türkiye'nin vazgeçilmez tadı haline getirmektir. Lezzeti ayrıcalıklı öncelik olarak belirliyen firmamız herzaman kalite bazlı servis vermesi ve bunu sürdürülebilir kılmak herzaman ana amaç olacaktır..

Vizyonumuz

Nihai tüketiciye ulaşmada tedarik zincirinde en etkin ve en verimli çözümlere ulaşılmasını sağlamak ve İhracat potansiyelini kullanarak dünya markaları arasında yer almak ana yol haritamızdır...

Tek Tuşla Ara